Frekwencja

Miesięczna tabela frekwencji

Miesięczna tabela frekwencji

Tomasz Cybulski
1 miesiąc temu

Miesięczna tabela frekwencji to graficzne przedstawienie stanu frekwencji na zajęciach i meczach Twoich zawodników. Szablon tabeli do złudzenia przypomina ten znany ze szkolnych, papierowych dzienników. Tabela tworzy automatyczne podsumowania dotyczące frekwencji każdego z zawodników.

56.png

Tabela zbiorczo przedstawia dane dotyczące treningów i meczów. Ikonki symbolizują obecność zawodnika na treningu lub powód jego nieobecności. Symbole dotyczące meczów (kółko puste lub kółko pełne) oznaczają powołanie do pierwszego składu lub na ławkę rezerwowych. Jeżeli uzupełnisz statystyki meczowe, zawodnikowi w tabelce pojawi się rozegrany przez niego na boisku czas. W górnej części strony masz pola wyboru pozwalające Ci zmieniać wyświetlane miesiące jak i również zawężanie statystyk przedstawionych w tabelce do jednego, wybranego zawodnika. W ostatniej kolumnie i w ostatnim wierszu tabeli znajdują się podsumowania frekwencji zawodnika w miesiącu oraz drużyny na danym treningu.

Pod tabelką znajduje się wykres kołowy przedstawiający frekwencję dla wybranego zakresu danych, w wybranym miesiącu. Warto zaznaczyć, że wykres ten jest interaktywny. Po kliknięciu w czerwony obszar, wykres wyświetli szczegółowe dane dotyczące powodów nieobecności zawodników na treningach.