Dysk i pliki

Dodawanie i udostępnianie plików

Dodawanie i udostępnianie plików

Tomasz Cybulski
1 miesiąc temu

Posiadacze  odpowiedniej licencji otrzymują dostęp do tak zwanego modułu obiegu dokumentów. Składa on się z dwóch elementów. Pierwszy z nich to dysk widoczny jedynie dla pracowników. Drugi, to pliki do którego wgląd mają zawodnicy, rodzice oraz sztab danego zespołu. Z poziomu plików drużyny, sztab ma możliwość udostępniania określonych folderów wybranym grupom użytkowników (zawodnicy, rodzice).

Dodawanie plików do dysków odbywa się dwojako. Pierwszy sposób, to dodanie pliku w szatni lub na tablicy. Tak dodany plik automatycznie ląduje na wirtualnym dysku. Druga opcją to przeciągniecie pliku z dysku komputera do wirtualnego dysku ProTrainUp. Usuwanie pliku odbywa się poprzez wybranie opcji "usuń" z menu kontekstowego danego pliku/folderu.

87.jpeg
88.png

Nie ma limitu domyślnej przestrzeni dyskowej, istnieje jednak limit rozmiaru pojedynczego wgrywanego pliku i jest on uzależniony od typu licencji. Domyślny maksymalny rozmiar pliku  to 30 MB. Dostęp do plików jest także możliwy z poziomu aplikacji mobilnej.